Onderdelen

onderdelen
K&M parts 03.06.630.01 (vleugel)knop M5 x 9 mm
K&M parts 03.08.210.29 moer M5
K&M parts voet, leg cap rubber tbv 10065 lessenaar
K&M parts 01-82-834-55 knop, rond M6 x 12mm K&M parts 01-82-834-55 knop, rond M6 x 12mm 2
K&M parts 01.82.802.55 knop, rond M5 x 9mm.
K&M parts 01-84-870-55 leg cap, voet rubber
K&M parts 02.41.935.55 connecting plate
K&M parts 03-22-425-55 socket, voet driepoot K&M parts 03-22-425-55 socket, voet driepoot 2
K&M parts 01.84.980.55 vloerdop, end cap
K&M parts 01.84.720.55 rubber feet / voet K&M parts 01.84.720.55 rubber feet / voet 2
Fabory parts D6336L knop, draadeind M8x20
Fabory parts D6336L knop, draadeind M8x15
Fabory parts D6336L knop, draadeind M6x15
Item 1-13 van 13 in totaal item(s)

Filteren op

Merk
Maat
Kleur
Conditie
Prijs
Filter
Product toegevoegd aan verlanglijst
Product toegevoegd aan vergelijking

Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.